Jdi na obsah Jdi na menu

B: Č.Kralupy - Cítov 2:4

Zápas na infarkt! Čechie nás přehrála v I.poločase, nedokázali jsme opět proměňovat šance.K.Fiala měl 3 tutovky a ty nedal. V poločase jsme si vše vyříkali v šatně. Do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Kontaktní gól dal Feri, to bylo strašně důležité, chci mu poděkovat.Kluci začali kombinovat, přihrávky šly od nohy a výsledkem byly 4 góly v krátkém intervalu. Zase mě přesvědčili, že když chtějí hrát fotbal tak to jde. Děkuji kluci za předvedený výkon a příští týden přejedem Vraňany.

Autor: E.Bodnár

Komentáře

Přehled komentářů

Doubek - Přídavek ke komentáři

zápasu s čechii jsem se zůčastnil také,musím říci ,že velkou část dílu na tomto výtězství má především předvedená psichyka týmu která díky absenci V.Pavlíka ml. nebyla narušena žadnou hádkou.I za nepříznivého stavu jsme stále fungovaly jako skvělá parta která chce vyhrát a neustále jsme jeden druhého hecovaly v k výkonům nad nimiž rozum stál.kupříkladu Vojta Raiman-hráč ktery dobrý rok a pul nehrál na hřišti bojoval do posledního dechu a vybojoval nejeden duležity balon(gol Knotka padl po vydřeném míči vojty)Petr Duchoslav-dá se říci že na malo skušeností ktere tento hráč má odvedl výborný výkon jako stoper dřel,bojoval a díky tomu nebyla převaha soupeře tak citelná,Daniel Raiman-jezdil nahoru dolu jako správný záložník nechci vyjmenovávat celou sestavu to by bylo na román všichni jezdily do slova po prdeli,ale samozdřejmě nemužu zuapomenout na velice důležitý gooooooooooool našeho Josefa Chodůra alias FERKA-šel nadoraz až před golmana a balon doslova dotlačil očima až do sítě.Prostě jak sem podotkl utkání nebylo narušeno ničím negativním i trenér věřil do poslední minuty tak by to mělo být.

Pivoman - kdo by to tak mohl být??

No nevim napadá mě jen jeden člověk:D
Šel bych v neděli taky na fočus,vezmu si opalovací krém faktor aspoň 10,jelikož strávím určitě většinu času na lávce.
Jo a vyjadřujte se tady slušně,neboť urážlivé a sprosté komentáře budou smazány:)
Jo a Čambíno ty v sobotu nehraješ??Zatím se měj Pivoman

cambus - KDO JE PIVOMAN

Kdo je kurva pivoman.......cambus

cambus - Je cas odejit

Doufam,ze se zalozi team C tam se budu presne hodit s hatou,ten je stejne porad zranenej.Snad me nechaji kluci taky zahrat..... no uvidime v nedeli....radeji prijdu uz ve trictvrte na ctyri,abaych mohl do zaverecnych boju nastoupit,alespon jako stridajici hrac....zdravim becko...zdar borci urcite prijdu CAMBUS

Pivoman - střelci

Jen abych poopravil střelce prvního golu hostí,jímž byl Martin Kožlej,poté na 2:2 vyrovnálal jubilejním prvním gole v sezonně Josef Chodur.