Jdi na obsah Jdi na menu

A: Zálezlice - Cítov 1:3

Lepší začátek utkání jsme si ani nemohli přát, ve druhé minutě Martin Bodnár hezky potáhl balón po lajně a jestě lépe odcentroval na hezky naběhnutého M. Patzenhauera (PÁCU) a ten nedal brankáři domácích šanci 0-1, ve 20 min se k míči dostal M.Bonár a s otočky opět rozvlnil sít 0-2, do poločasu se už výsledek nezměnil. V páté minutě 2. pol. se domácím podařilo snížit na 1-2, ale to bylo z jejich strany po zbytek utkání vše, když stále naráželi na na skvěle a v pohodě hrající CÍTOV, V 76 min. hezky zahraná standardní situaci, nacentroval Motejl M., přesněna M.Patzenhauera, ten opět prokázl proč hraje v takovém skvělém týmu jako je momentálně Cítov 1-3. Do konce utkání dali o sobě domácí vědět už jen faulem naT. Fryče, po kterém dohrávali v 10 lidech...