Jdi na obsah Jdi na menu

A: Cítov - Ledčice 5:1

11. 4. 2010

Utkání začalo od začátku velkým tlakem domácích, kterému hostující mužstvo odolávalo pouze do páté minuty, kdy se za hostující obranu dostal Fiala Kamil a v tísni překonal hostujícího brankáře 1:0. Ve dvanácté min. se k míči dostal Pacenhauer ( Páca) a bylo to 2:0, v 19min. po hezkém potažení a odcentrování našel Páca přesně hlavu Martina Bodnára
3:0 pro domácí a bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Hostům se podařilo do poločasu snížit na 3:1. Druhý poločas začal velkým tlakem hostů, ale v 69min. se hostující obranou prohnal opět Pacenhauer a s velkým přehledem zakončil 4:1. V 81min. se dostal k balónu, velký klenot A mužstva Míra Pavlíček a učebnicovou střelou z velkého vápna vyhnal všechny pavouky z horního rohu Ledčické branky  5:1 a tím to výsledkem i utkání skončilo.

SESTAVA DOMÁCÍCH: Staněk, Pavlík Jakub, Pavlíček, Hampl, Bodnár, Fiala Kamil, Chlouba, Mokrý, Kuřátko, Novák, Patzenhauer.

NA STŘÍDÁNÍ BYLY PŘIPRAVENI: Kožlej, Týle,.