Jdi na obsah Jdi na menu

A: Botafogo - Cítov 3:4

1. 5. 2010

Kdo chyběl na utkání Botafogo Mělník Cítov může na hlas litovat. Domácí hráči se do vedení dostali po chybě hostující obrany 1-0, ale v posledních minutách první půle srovnal na 1-1 s penalty Patzenhaur M.( PÁCA). Na začátku druhé půle dostali také domácí příležitost zahrávat pokutový kop 2-1, běheh 10min. domácí zvýšili na 3-1 jak jinak opět s penalty. Ale to by v Cítově nesměl kopat Chlouba M., po inkasované brance celé mužstvo doslova vyhecoval a během 5min. Hampl P. snížil na 3-2, z následné rychlé akce přesně zakončil Milan Patzehaur 3-3. O tom, že se body nebudou dělit, ale odjedou do Cítova rozhodl pár minut před koncem ostřílený mazák Milan Chlouba 3-4 pro hosty. Milan Patzenhaur vstřelil v probíhající sezóně už svou 40 branku.  Blahopřejeme.

Sestava:  Fiala, Pavlík Jakub, Motejl,Patzenhaur, Bodnár, Fryč, Chlouba,Novák, Kuřátko, Smetana... Na střídání byly připraveni- Hampl, Čmedla, Kříž

Autor : V.Malický