Jdi na obsah Jdi na menu
 


A: Cítov - Pšovka Mělník 4:0

Od začátku ukání jsme byly pod velkým tlakem hostů, kteří byly lepší, ale postupem času se hra začala vyrovnávat. Začali jsme si i vytvářet šance, při jedné utekl Milan Patzenhauer hostující obraně přihrál na ještě lépe naběhnutého Tomáše Fryče, který vykoupal celou obranu hostů včetně brankáře 1-0, ve 28min se opět protáhl obranou Patzenhauer( Páca), přihrál na úplně volného Fryče T., který už si poradil sám 2-0. Pár minut před koncem poločasu zvýšil na 3-0 z p.k. Páca. v 76min. přidal čtvrtou branku Lojek R. a o výsledku ukání bylo rozhodnuto.

Sestava- Staněk, Chlouba, Patzenhauer, Hatina, Fryč, Balko, Melichar, Lojek, Klíma, Kuřátko, Pavlík Jakub, na střídání byly připraveni - Novák, Bodnár, Kříž, Svoboda.

Autor: V.Malický

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jedem - Cítov

Máš Mílo pravdu,trochu skromnosti neuškodí.Já neřikám že jim musíme dát bůra stačej mě 3body

míla - pozor

pozor hoši zustavejte nohama na zemi po posvícení často příjde sračka

Pavel Kříž - Hurá do Mšena

Doufám,že i v dalším zápase předvedeme tak kvalitní výkon jako proti Pšovce a z ploché dráhy ze Mšena si odvezem minimálně bod;)

Vašek Malický - Re: Hurá do Mšena

Máš pravdu Pavle stačí bodík..

ČOUBIS - BOMBA

Konečně jsme se odvěčili všem fanouškům, kteří na nás chodí a podporují nás dobrým výkonem. Pšovka byl kvalitní těžký soupeř. Rozhodl náš kolektivní a obětavý výkon. Každý hráč by měl v první řadě pracovat pro tým a to v sobotu konečně platilo na 100%. Snad budeme takhle dál pokračovat. Všechny zdrávím!!! Ahoj Milan

soda - dobře hoši

Super výkon jen tak dál

Martin P. - Gratulace

Super výsledek, blahopřeji.

Vašek - už to zase šlape

Po delší době je kadr opět po hromadě, a už je to zase starej dobrej Cítov..Vašek Malický

SOKOL - UŽ JE TO TADY

jSME VÁLEC Z CÍTOVA.tED VŠICHNI ZÁVISTIVCI ZMLKNOU.PEPÍČEK TO MÁ VYMAKANÝ

Pátys - kvalitní fotbal

Byl jsem se na tahák kola podívat, Pšovka se v Cítově prezentovala z řadou hráčů který ještě do nedávna hrála za A mužstvo, ale domácí potvrdili svoji stále více narůstající formu, kterou zdárně potvrdili, super výkon domácích, postaven na kvalitním brankáři