Jdi na obsah Jdi na menu

A: Cítov - Nelahozeves B 5:1

9. 10. 2010

Do utkání jsme vstoupili velkým tlakem, který dokázal využít po chybě hostující obrany Páca 1-0, pár minut před koncem poločasu na šel Páca přesně naběhnutého Fialu K. 2-0. Na začátku druhého poločasu poslal Páca balón na hlavu naběhnutého Duchoslava P. 3-0, v 69 min opět přesně zamířil Páca 4-0, hostům se podařilo snížit na 4-1, ale to bylo s jejich strany vše. Po faulu na Duchoslava P., zahrával penaltu Páca 5-1, a dokončil hattrick. Do konce utkání se už nic podstatného nestalo.

SESTAVA:  Staněk, Chlouba, Pavlík Jakub, Hatina, Kuřátko, Motejl, Balko, Bodnár, Lojek, Fiala K., Patzenhauer.

Autor : V.Malický